Çamaşır Makinası Servisi

Çamaşır makinenız arızamı yaptı?
Hiç telaş etmeyin çözümü bizde. 2003 yılından beridir beyaz eşya teknik servis hizmeti veren kuruluşumuz uzman ve işlerinde gayet başarılı olan profosyonel teknik ekibi ile siz degerli müşterilerine arıza sonrası bakım onarım hizmeti vermeye devam ediyor.
Teknisyen arkadaşlarımızın uzmanlık alanı olan beyaz eşyaların başında çamaşır makinaları geliyor. Çamaşır makineleri teknolojininde gelişmesiyle artık elektronik aksam üzerine oturtulmuş yeni versiyonlarının bir elektrik kesintisi ile arıza yapması hiç kaçınılmaz bir hal almaya başlamıştır.
Sanmayınki biz teknoloji karşıtı bir bünyeyiz aksıne işimiz geregi teknoloji ile iç içeyiz. Bu sebebten dolayı her türlü arızanızda sizlere bir telefon kadar yakınız.
Gaziantep ilinde beyaz eşya teknik servis hizmeti veren kuruluşumuzun tek amacı müşteri memnuniyetini ön planda tutabilmektir.
Şimdi bu makalemizi okuyan okuyucularımıza sesleniyorum ! 
Tekrar tekrar belirtiyorum Gaziantep ilinde beyaz eşya sektöründe kendini en ileri düzeyde geliştiren ve en iyi seviyede teknik servis hizmeti veren kuruluşumuzu her türlü beyaz eşya arızalarında bir telefon aracılıgı ile çagırmanız yeterlı olucakdır.
Sizlere hizmet vermekten onur ve gurur duymaktayız.

İyi Günler Dileriz..
Gaziantep Yetkili Servisi

8 Replies to “Çamaşır Makinası Servisi”

 1. hakan kartal

  Gaziantep’in en iyi çamaşır makinası teknik servis hizmeti veren bir kuruluştur ben çok memnun kaldım herkese tavsiye ediyorum iyi günler dilerim

  Reply
  • HeLin avcı

   İşlerinde gayet başarılılar yaptıkları işin firma olarak tam anlamıyla arkasındalar iş güvenligi ve verdikleri 1 yıl fırma garantısı ıle kelımenın tam anlamıyla sektörün en ıyı beyaz eşya teknık servıs kuruluşu diebilirim. Bu tür bir alt yapıyı saglamak kolay degıl kendılerını bırkez daha taktır edıyorum. herkeze tavsıye ederım en ıyı teknık servıs kuruluşu Gaziantep Yetkili Servis taklıtlerınden sakınınız 🙂

   Reply
 2. Muhammed altın

  Gaziantep in ileri gelen en iyi beyaz eşya teknık servıs kuruluşu oldugunuzu bır kez daha kanıtladınız kazancınız bol olsun hayırlı işler

  Reply
 3. Petek kaya

  Gaziantep ilindeki en iyi çamaşır makinası teknik servisidir herkeze tavsıye ederım

  Reply
  • Gaziantep Yetkili Servisi Post author

   Merhabalar Ömer Bey
   Bahsettiginiz cihazın model numarasını ve kaç yıllık oldugunu belırtırsenız yardımcı olabılıriz, veya İletişim bölümünde bulunan numaralardan atolyedekı arkadaşlarla irtibata geçebilir sorunuza çare bulabilirsiniz.
   Bizi tercih ettiginiz için teşekkür eder iyi günler dilerim
   Gaziantep Yetkili Servisi

   Reply
  • Gaziantep Yetkili Servisi Post author

   İlgi Ve Alakanızdan Dolayı Biz Teşekkür Eder iyi Günler Dileriz
   Gaziantep Yetkili Servisi

   Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir